27.03.2018

Відкрите обговорення намірів КП «Чернівціводоканал» внести зміни у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) відбудуться 10 квітня 2018 року о 18:00  за адресою вул. Героїв Майдану, 176 (2 –й поверх, велика зала).

Обговорення проводиться у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866.

Зміни пропонується внести у тарифи  на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які вступили у дію 16.03.2018 року.

Корегування тарифів пропонується  провести у зв’язку із збільшенням витрат на оплату електричної енергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці та збільшенням видатків на  сплату податків, зборів та інших передбачених законодавством обов’язкових платежів.

Із обґрунтуванням запропонованих змін та структурою планових тарифів на 2018 рік можна ознайомитися на  сайті КП «Чернівціводоканал» та на офіційному сайті міської ради.

До участі  у обговоренні запрошуються  представники органів місцевого самоврядування, чернівчани, всі інші зацікавлені особи.

Зауваження та пропозиції з обґрунтуваннями з приводу змін до тарифів приймаються впродовж 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:

58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5;  тел. 54-46-01 або на e-mail: [email protected], контактна особа: Дудник Олеся Анатоліївна.

Оголошення про наміри КП “Чернівціводоканал” здійснити корегування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Додаток 1

Оголошення про наміри КП “Чернівціводоканал” здійснити корегування діючих тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення(з використанням внутрішньобудинкових систем)

Додаток 2