Засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці  через  міжповірочні інтервали, порядок встановлення яких визначається нормативно-правовим актом ЦОВМ.  Для звичайних квартирних лічильників холодної води, що використовуються для побутових та комунальних потреб, такий інтервал складає 4 роки (Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.10.2016р. №1747 «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями»).
      Підприємства, організації та фізичні особи-підприємці зобов’язані своєчасно (з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів) подавати засоби вимірювальної техніки на повірку.
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОВІРКИ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ:
– Викликати представника абонентного відділу КП «Чернівціводоканал» для зняття пломби з водолічильника і складання акту про розпломбування можна за адресою: вул. Головна, 128, м. Чернівці (див. графік роботиабо перейшовши на сторінку «Виклик контролера».
– Зняти лічильник та здати на повірку ліцензованій організації.
Самостійно або з залученням спеціалізованої організації встановити лічильник після повірки.
Викликати представника абонентного відділу КП «Чернівціводоканал» для опломбування лічильника та складання акту про опломбування можна за адресою: вул. Головна, 128, м. Чернівці  вікна №№ 1-4 або перейшовши на сторінку «Виклик контролера».

     В разі, якщо водолічильник не пройшов повірку з технічних або інших причин, абонент встановлює новий водолічильник з діючим повірочним тавром і здійснює його опломбування шляхом виклику представника абонентного відділу «Чернівціводоканал».

Увага!
Показники неопломбованого лічильника не приймаються для проведення розрахунку за послуги.