Відновлення паролю входу до Особистого кабінету, як і сама реєстрація, не завдасть суттєвих незручностей. Адже виконати всі операції ви можете з будь-якого комп’ютера і лише за кілька хвилин. Ми ж пропонуємо покрокову інструкцію.

1. Зайшовши на стартову сторінку Особистого кабінету чи перейшовши сюди з головної сторінки сайту підприємства, натисніть на іконку «Відновити пароль».

1 — Відновлення паролю

2. У вікні, що відкриється, введіть номер особового рахунку, адресу електронної пошти, яку ви вказували при реєстрації в Особистому кабінеті та новий пароль (Пароль повинен містити великі, малі літери та цифри. Довжина пароля не менше 8 символів). Після цього тисніть «Відновити пароль».

2 — Введення особового рахунку,діючої пошти та нового паролю

3. Відразу після того ви побачити інформаційне вікно, де буде вказано, що пароль відновлено. Тисніть «Особистий кабінет», щоб увійти на стартову сторінку Особистого кабінету.

 

3— Пароль відновлено

4. У вікні, що відкриється, введіть адресу електронної пошти та новий пароль. Після цього тисніть «Увійти в особистий кабінет».

4— Вхід в Особистий кабінет

Якщо ж Ви досі маєте питання стосовно реєстрації та роботи в Особистому кабінеті КП «Чернівціводоканал», пишіть нам на адресу [email protected] або телефонуйте 066-99-44-601.