Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 29.11.2013 р.  № 253 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 12.11.2015 р. № 2764 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015 р.  № 13 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 04.02.2014 р. № 15 «Про затвердження Порядку встановлення вимог щодо провадження суб’єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій, та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності  суб’єктами господарювання на суміжних ринках у сферах телепостачання,  централізованого водопостачання та водовідведення».

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.02.2018 р. № 195 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»