Бюджетні організації та юридичні особи, що укладають договори з урахуванням ЗУ «Про публічні закупівлі», для укладання з КП «Чернівціводоканал» договору на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення мають подати повний пакет документів для оформлення договору: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7 (Центр обслуговування споживачів)

Прийом документів здійснюється:  понеділок – п`ятниця з 8:30 – 12:30 год.

Контакти для довідок: тел.  050-374-09-73; email – [email protected]

Видача договорів  після отримання повідомлення телефоном або email – [email protected].

На підставі ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст.ст. 13, 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також з урахуванням типових форм договорів, затверджених Постановою №690 від 05.07.2019 (зі змінами) з КП «Чернівціводоканал» укладаються наступні договори з бюджетними організаціями та юридичними особами, що укладають договори з урахуванням вимог ЗУ «Про публічні закупівлі».

БУДЬ ЛАСКА, скачайте і роздрукуйте ВСІ ФАЙЛИ, які знаходяться у потрібному вам архіві!!!

Договори для нежитлових будівель

У разі якщо  бюджетні організації або інші юридичні особи, на яких поширюється дія ЗУ «Про публічні закупівлі»  мають у власності, управлінні або обслуговуванні окремі будівлі (приміщення у будівлях), КП «Чернівціводоканал» укладає договори про закупівлю послуг з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з додатком «Уточнення істотних умов закупівлі».

Договір на водопостачання ТА водовідведення ЗАВАНТАЖИТИ

Договір ТІЛЬКИ на водопостачання ЗАВАНТАЖИТИ

Договір ТІЛЬКИ на водовідведення ЗАВАНТАЖИТИ

Договір для приміщень в багатоквартирному будинку

Договір для приміщень в багатоквартирному будинку ЗАВАНТАЖИТИ

БУДЬ ЛАСКА, скачайте і роздрукуйте ВСІ ФАЙЛИ, які знаходяться у потрібному вам архіві!!!

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що є публічним договором приєднання. Відповідно до ст. ст. 633, 637 Цивільного кодексу України публічний договір не передбачає обов’язкового укладення такого договору у письмовій формі та зважаючи на те, що органи Казначейства здійснюють реєстрацію та облік бюджетних зобов’язань на підставі підтвердних документів, наданих на паперових та електронних носіях, а також враховуючи той факт, що такий договір повинен мати письмову форму та містити особливі умови передбачені Законом України «Про публічні закупівлі», між КП «Чернівціводоканал» та бюджетними організаціями або іншими юридичними особами, на яких поширюється дія ЗУ «Про публічні закупівлі» укладаються публічні індивідуальні договори приєднання у письмовій формі з додатком «Уточнення істотних умов закупівлі».

Перелік адрес будинків за моделлю публічного індивідуального договору приєднання.

У будь-якому випадку, незалежно від форми договору (договір з індивідуальним споживачем або договору про закупівлю послуг по самостійним об’єктам)  та виду закупівлі послуг (без використання електронної системи закупівель, спрощена закупівля або переговорна процедура), відповідно до ч. 1 ст. 638 ЦКУ, ч.4 ст. 40 Закону, до початку здійснення закупівлі споживач зобов’язаний узгодити із КП «Чернівціводоканал» усі істотні умови по договору (предмет закупівлі, період надання послуг, обсяги, орієнтовну вартість ціни договору на бюджетний рік). Досягнення сторонами домовленості щодо істотних умов оформляється Протоколом переговорів та попереднього узгодження закупівлі послуг.

Предмет закупівлі визначається із застосуванням Єдиного закупівельного словника (ДК 021:2015), затвердженого у встановленому законодавством порядку, а саме:

1)         постачання послуг з централізованого водопостачання згідно ДК 021:2015 код 65110000-7 «Розподіл води» (централізоване водопостачання).

2)         постачання послуг з централізованого водовідведення  – згідно ДК 021:2015 код 90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод» (централізоване водовідведення)

Орієнтовний (очікуваний) обсяг послуг на поточний рік не повинен бути меншим за обсяг послуг, що був фактично спожитий у попередньому році.

Орієнтовна (очікувана) вартість послуг включає (залежно від моделі договірних відносин):

  • тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджуються Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та розміщуються на офіційному сайті КП «Чернівціводоканал» у розділі «Тарифи та послуги»
  • плату за абонентське обслуговування, встановлюється КП «Чернівціводоканал» та розміщується на офіційному сайті КП «Чернівціводоканал»

Документи на підтвердження того, що КП “Чернівціводоканал” є монополіст:

Інші документи:

Зразок протоколу переговорів по закупівлі послуг з централізованого водопостачання

Зразок протоколу переговорів по закупівлі послуг з централізованого водовідведення

Додаткова угода про зменшення ціни договору