Згідно Статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»: «Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку».

Розмір щоквартальних внесків, за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання, визначається для кожної будівлі окремо.

Внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку – регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку за кожною комунальною послугою та витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із встановленням, обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку (за наявності), тобто підтримання у робочому стані комерційного вузла обліку питної води у будинку.

Вказаний розмір внесків буде використовуватись під час укладення договорів, при формуванні рахунків споживачам, а також в поточній роботі. Внески будуть відображатимуться у квитанціях 1 раз на квартал.