Власники (користувачі) нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку, для укладання з КП «Чернівціводоканал» договору на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення мають подати повний пакет документів для оформлення договору до юридичного відділу: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 7б.

Прийом документів здійснюється:  понеділок – п`ятниця з 8:30 – 12:30 год.

Контакти для довідок: тел. 050-374-09-73; email – [email protected]

Видача договорів  після отримання повідомлення по телефону або email – [email protected].

Перелік необхідних документів для укладання публічного індивідуального договору приєднання у письмовій формі:

 

СКАЧАТИ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ОДНИМ ФАЙЛОМ (ДОГОВІР  ТА ДОДАТКИ)

 

Заява про укладення індивідуального публічного договору приєднання у письмовій формі;

Характеристика об’єкту водоспоживання та вузлів обліку води (заповнюється на кожний об’єкт у 2-х екземплярах);

Копія документу, що посвідчує право власності або користування на об’єкт водоспоживання (витяг з реєстру прав, договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, акт приймання – передачі, договір оренди, тощо);

Копія паспорта виробника на прилад обліку, за наявності – свідоцтво про повірку;

Копія акту  прийняття  вузла обліку  на  абонентський  облік.  Можна отримати в Центрі обслуговування споживачів КП «Чернівціводоканал» м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 7 (графік роботи: понеділок – п’ятниця – 08:30-17:00 год, обідня перерва – 13:00-14:00 год)

Установчі документи для юридичних осіб:

копія статуту юридичної особи та положення структурного підрозділу (якщо договір укладається структурним підрозділом від імені юридичної особи); копія витягу/виписки з ЄДР; копія документів, що підтверджують повноваження особи на підписання договору від імені юридичної особи (протоколу про обрання, наказу про призначення, Контракту, Довіреності тощо)

Установчі документи для фізичних осіб:

копія паспорту 1, 2 сторінки та сторінка із зазначенням місця реєстрації; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; копія витягу/виписки з ЄДР (для ФОП); нотаріально посвідчена довіреність на фізичну особу, яка має право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору, а також має право підписання, укладання договору, копія паспорту довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

Проєктно-технічна документація на водопостачання та водовідведення (ТУ тощо в разі необхідності) ТІЛЬКИ для споживачів у багатоквартирних будинках, які здійснили нове приєднання та/або використовують воду для виробництва та приєднані до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Інші документи (за необхідності)

При зміні власника додатково:

Лист про припинення дії договору (від попереднього власника)  або вилучення з договору об’єкту (-ів) (завантажити бланк для заповнення)

Копія акту опломбування запірно-регулюючої арматури в закритому стані або трьохсторонній акт прийому-передачі приладів обліку води зі значенням останніх показників приладу обліку води на які повинна бути відсутня заборгованість за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення (поперед. власник) Можна отримати в Центрі обслуговування споживачів КП «Чернівціводоканал» м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 7 (графік роботи: понеділок – п’ятниця – 08:30-17:00 год, обідня перерва – 13:00-14:00 год)

При переоформленні житлового приміщення на нежитлове приміщення додатково:

Лист про припинення дії договору на житлове приміщення (завантажити бланк для заповнення)

Копія витягу  з Державного  реєстру  речових  прав  на  нерухоме  майно на нежитлове приміщення.

Копія акту обстеження зі значенням останніх показників приладу обліку води на дату переоформлення та відсутність заборгованості за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Можна отримати в Центрі обслуговування споживачів КП «Чернівціводоканал» м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 7 (графік роботи: понеділок – п’ятниця – 08:30-17:00 год, обідня перерва – 13:00-14:00 год)

ВАЖЛИВО! У випадках, коли житловий фонд переведений в нежитловий фонд, заклади громадського харчування (кафе, ресторан) не були передбачені первинним проєктом, здійснено надбудови та прибудови до житлових будинків, а також в разі бажання споживача приєднатися безпосередньо до міських мереж водопроводу та каналізації, споживачам необхідно мати проєктно-технічну документацію на водопостачання.

Інформацію про укладення договорів з урахуванням норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та вибір моделі організації договірних відносин можна переглянути за посиланням.