Юридичні та фізичні особи-підприємці, які мають намір укласти з КП «Чернівціводоканал» договір на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (надалі –договір), повинні подати повний пакет документів для оформлення договору до договірного відділу: вул. Комунальників, 5  (тел. 54-46-01; email – [email protected])

У зв’язку з продовженням карантину КП «Чернівціводоканал»  обмежує  особистий прийом споживачів, з метою запобігання розповсюдженню захворювання коронавірусної хвороби (COVID-19).

Прийом документів здійснюється понеділок – п`ятниця з 9:00 – 12:00 год. (вул. Комунальників, 5, каб. № 300).

Видача договорів  після отримання повідомлення по телефону або email- [email protected]

У телефонному режимі ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію, по еmail направити на перевірку листи та документи (скан-копії належно оформлених документів).

Які документи необхідно надати для укладення договору з централізованого водопостачання та водовідведення юридичній особі або ФОП?

Для укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення необхідно надати заяву про укладення договору встановленого зразка та повний пакет документів. Бланки заяв, довідки про загальну площу забудов можна отримати за допомогою електронної пошти.

До відома Управителів багатоквартирним(-ми) будинком/будинками!

Відповідно до п.5, ст.18, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», управитель – юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”.

Управитель – фізична особа – підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”.

Порядок здійснення професійної атестації управителів за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)” та перелік критеріїв, яким повинні відповідати підприємства, установи, організації, що здійснюють таку професійну атестацію, встановлюються Кабінетом Міністрів України (Постанова Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 р. № 1010).