Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту http://vodokanal.cv.ua (далі – «Сайт»).

Загальні умови:

Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.2. Ця Угода є офіційною пропозицією (публічною офертою) відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ). Свідченням повного і беззастережного акцепту (прийняття) цієї оферти (умов цієї Угоди), відповідно до п.2 ст. 642 ЦКУ, є здійснення Користувачем процедури реєстрації, шляхом заповнення Заявки на реєстрацію на сайті http://vodokanal.cv.ua. У всіх випадках, у день першого використання Особистого кабінету умови даної Угоди вважаються прочитаними і прийнятими без обмежень.

1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Особистого кабінету і припинити використання матеріалів і сервісів Особистого кабінету. Будь-яке використання Особистого кабінету чи матеріалів і сервісу Сайту після зміни цієї Угоди означає прийняття Користувачем таких змін. Юридичну силу по відношенню до Користувача має тільки Угода, чинна на день використання Особистого кабінету чи матеріалів і сервісу Сайту.

Зобов’язання Користувача:

2.1.1. Споживач надає згоду Адміністрації на збір та обробку його персональних даних, які він вносить під час реєстрації на Сайті (прізвище, ім’я, по-батькові, електронну адресу, телефон).

2.1.2. Користувач погоджується з тим, що даний сайт надає виключно сервіс доступу до його даних, що наявні в Комунального підприємства «Чернівціводоканал» (далі по тексту – водоканал) і що з будь-якими роз’ясненнями і питаннями по нарахуваннях і платежах за водопостачання та водовідведення, а також з питань використання його персональних (особистих) даних він повинен звертатися виключно в центр обслуговування споживачів водоканалу.

2.1.3. Користувач попереджений і не заперечує, що дозвіл на доступ до його даних дає адміністратор водоканалу на підставі зазначених користувачем при реєстрації даних, при цьому в разі сумнівів у вказаних користувачем даних при реєстрації, адміністратор водоканалу може відхилити заявку на обслуговування користувача на даному сайті.

2.1. Користувач зобов’язується використовуючи матеріали Сайту, не порушувати авторських та пов’язаних з ними майнових і немайнових прав, дотримуватися чинного законодавства України про авторські та суміжні права, а також  не порушувати працездатність Сайту шляхом розміщення інформації, яка містить віруси, створення додаткового навантаження на сервер, застосування програм, не обумовлених функціональним змістом інформаційного ресурсу, або іншими способами;

2.2. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (одержання ліцензій).

2.3. Користування та цитування вказаних матеріалів допускається лише з посиланням на сайт водоканалу.

2.4. Користувачеві забороняється надавати інформацію, яка порушує правову політику Сайту, умови цієї Угоди або права третіх осіб, зокрема інформацію, що суперечить нормам моралі чи закону.

2.5. Користувач розуміє й погоджується з тим, що Адміністрація не несе відповідальності за відвідування та використання зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.6. Користувач погоджується про те, що на  Сайті можуть розміщувати посилання на інші веб-сайти, які не є власністю та не підпорядковуються Адміністрації. Адміністрація не несе відповідальності за зміст та достовірність даних, розміщених на сторонніх веб-сайтах. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність реклами, в тому числі реклами, що розміщена на Сайті.

2.7. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов’язань перед Користувачем, у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

Інші умови:

3.1. Всі можливі суперечки з приводу Угоди вирішуються відповідно до норм чинного законодавства.

3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

3.3. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.

3.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не таким, що не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.