КП “Чернівціводоканал” починає створювати базу даних підземних та наземних активів. Ми не залучаємо сторонніх фахівців, все робиться силами працівників підприємства.

Етап І – навчання.

В рамках міжнародної технічної допомоги «Програма модернізації та реконструкції муніципальної інфраструктури, м. Чернівці – Україна (Супровідні заходи щодо проекту «Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, Стадія 1»)», яка фінансується за кошти Європейського Союзу, в період з 29 січня по 9 лютого 2018 року в м. Чернівці відбувся навчальний семінар для фахівців КП «Чернівціводоканал».

Тема навчального семінару: «Впровадження системи управління активами».

Семінар організований GFA Consulting Group спільно з Інститутом місцевого розвитку, як частина супровідних заходів консультаційних послуг.

Основна мета семінару – ознайомлення з концепцією управління активами, презентація можливостей даної системи, а також набуття практичних навичок використання програмного комплексу QGIS та середовища бази даних PosrgreSQL.

Впровадження системи управління активами на КП «Чернівціводоканал» сприятиме здійсненню технічної інвентаризації та виявленню найбільш критичного з точки зору фізичного та морального зносу обладнання і комунікацій для автоматизації підготовки Інвестиційних програм, а також надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення населенню.

Використовуючи досвід попередніх впроваджень системи управління активами, національними експертами розроблена база даних, яка відповідає сучасним вимогам і викликам водопровідно-каналізаційного господарства.

В рамках навчання консультанти та фахівці КП “Чернівціводоканал” відвідали насосні станції “Магала” та “Рогізна”, там вони навчались обліковувати прилади та обладнання.

Лекторами були досвідчені фахівці GFA Consulting Group, які мають практичний досвід з впровадження системи управління активами у м. Дніпро та м. Новодністровськ.

Наразі КП “Чернівціводоканал” оновлює технічну базу для того, щоб встановити сучасну платформу для внесення даних.