Близько трьох з половиною тисяч чоловік зможуть користуватись новою водопровідною мережою протяжністю 2800 метрів у мікрорайоні «Верхня Калічанка» (Кемпінг), яку відкрили 23 грудня 2016 року за участю Чернівецького міського голови Олексія Каспрука. Водопровідну мережу облаштовано від вул. Московської Олімпіади по вул. Букшованого Осипа, 1, 2, 3 провулках Букшованого Осипа та прилеглих до них вулиць і провулків.

«Цей мікрорайон є дуже перспективним, адже досить активно забудовується, – зазначив міський голова. – Вартість проекту склала 3,5 мільйони гривень, з яких один мільйон 800 тисяч зібрали мешканці, які об’єдналися в товариство «Єдність» і зініцюювали цей проект. Один мільйон 700 тисяч гривень – це кошти міського бюджету».
Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» наразі уклало угоди з 61-м господарством. Згідно з технічними умовами проектом передбачено подальше приєднання нових споживачів до мереж.
У місці підключення до водопроводу діаметром 425 мм та на водопровідних вводах до індивідуальних житлових будинків для обліку витрат води встановлені лічильники холодної води.
Замовником будівництва виступав департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради. Генеральний підрядником виступав ФОП Саінчук М. І.
<
>