В абонентному відділі КП “Чернівціводоканал” проходить онлайн конференція із працівниками підприємства та ТзОВ “СофтСерв-Муніципальні технології”. Оскільки, КП “Чернівціводоканал” переходить на нову систему обслуговування населення, наразі працівники абонентного відділу, бухгалтерія та фахівці з обслуговування сайту проходять навчання на тему: «Білінг нарахування послуг за водопостачання і водовідведення для абонентів комп’ютерної програми «Система обліку комунальних послуг» для фізичних та юридичних осіб».
Особистий кабінет
Юридичним особам
Центр обслуговування споживачів
Громадська приймальня
Як стати абонентом?
Перелік боржників
Судові рішення
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/1_icon_water.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2018/05/user_group_users_accounts_contacts-256-1.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/2_icon_water.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/4_icon_water.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/6_icon_water.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/9_icon_water1.png)
![](https://vodokanal.cv.ua/wp-content/uploads/2017/02/10_icon_water1.png)
![](/wp-content/uploads/2018/05/Facebook-create-1024x362.png)
В абонентному відділі КП “Чернівціводоканал” проходить онлайн конференція
Партнери
Водоканали України
Органи державної влади і місцевого самоврядування
Житлово-комунальні підприємства Чернівців
КП «Чернівціводоканал» 2024. Підтримка inSite.cc