22.05.2019

Відкрите обговорення намірів КП «Чернівціводоканал» здійснити корегування діючих тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік відбудуться 27 травня 2019 року о 15:30 год. за адресою: вул. Комунальників, 5, м. Чернівці.

Обговорення проводиться у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866.

Зміни пропонується внести у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік.

Корегування тарифів на 2019 рік пропонується провести у зв’язку зі зміною складових витрат вартості послуг на централізоване водопостачання та водовідведення, а саме: на оплату електричної енергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці, сплату податків, зборів, охорону об’єктів та інших витрат, передбачених Порядком формування тарифів.

Із обґрунтуванням запропонованих змін та структурою корегованих тарифів на 2019 рік можна ознайомитися на сайті КП «Чернівціводоканал» за посиланням: https://vodokanal.cv.ua.

До участі у обговоренні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, чернівчани, всі інші зацікавлені особи.

Зауваження та пропозиції з обґрунтуваннями з приводу корегування тарифів приймаються за адресою:

58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5; тел. 54-46-01
або на e-mail: [email protected],
контактна особа: Дудник Олеся Анатоліївна.

Начальник КП «Чернівціводоканал»                            Б.Г. Максимюк

Динаміка зміни  тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення по КП “Чернівціводоканал” з 01.07.2014р. – 01.03.2019 р.