22.05.2019

Відкрите обговорення намірів КП «Чернівціводоканал» внести зміни у тарифи з централізованого водопостачання, водовідведення та тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2020 рік відбудеться 27 травня 2019 року о 16:00 за адресою: вул. Комунальників, 5, м. Чернівці.

Обговорення проводиться у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866.

Зміни пропонується внести у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2020 рік.

Зміни тарифів на 2020 рік пропонується провести у зв’язку із збільшенням складових витрат вартості послуг на централізоване водопостачання та водовідведення, а саме: на оплату електричної енергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці та збільшенням видатків на сплату податків, зборів та інших витрат, передбачених Порядком формування тарифів.

Із обґрунтуванням запропонованих змін та структурою планових тарифів на 2020 рік можна ознайомитися на сайті КП «Чернівціводоканал» за посиланням: https://vodokanal.cv.ua.

До участі у обговоренні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, чернівчани, всі інші зацікавлені особи.

Зауваження та пропозиції з обґрунтуваннями з приводу змін до тарифів приймаються за адресою:

58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5; тел. 54-46-01
або на e-mail: [email protected],
контактна особа: Дудник Олеся Анатоліївна.

Начальник КП «Чернівціводоканал»                  Б.Г. Максимюк

Динаміка зміни  тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення по КП “Чернівціводоканал” з 01.07.2014р. – 01.03.2019 р.