Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 затверджено нові Типові договори, які передбачені для різних моделей організації договірних відносин, за якими споживач бажає отримувати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (надалі – послуги).

Договори про надання послуг, укладені до введення в дію цього Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання послуг, укладеними за правилами, визначеними цим Законом. Такі договори мають бути укладені між споживачами та КП «Чернівціводоканал» протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України. У разі якщо згідно з договорами про надання послуг, укладеними до введення в дію цього Закону, передбачено більш ранній строк їх припинення, такі договори вважаються продовженими на той самий строк і на тих самих умовах.

Де можна ознайомитися з текстом договору?

З текстом вищевказаних договорів, а також законів, на які йде посилання, споживачі можуть ознайомитися на сайті комунального підприємства “Чернівціводоканал” https://vodokanal.cv.ua/, в розділі «Нормативна база», «Юридичним особам».